Üye girişi    


Web sayfamızda duyurduğumuz banka hesaplarından herhangi birine arzu ettiğiniz şekilde TL transveri yapabilirsiniz. 1 Kredi 1 TL ye karşılık gelmekte ve istediğiniz miktarda TL gönderebilirisiniz.
Banka hesap numaralarımıza ulaşmak için tıkla.

Ziraat Bankası ATM den para göndermek hem çok kolay hem de masrafsız. Bankanın herhangi bir ATM'sine gidip GİRİŞ tuşuna basınız. Banka kartınız olsun ya da olmasın para transveri işlemi yapabileceğinizi göreceksiniz. Transver anında gerçekleştiği için hesabınıza çok çabuk kredi yükleyebirisiniz.
Ziraat Bankasına ATM den nasıl para yatırılır fotoğraflı anlatım için tıkla.


Banka kanalından ödeme yaptıktan sonra Ödeme Bildirimi Yapınız. Sayfamızın sağ üst köşesinde turuncu renkli link ödeme bildirimi linkidir. Linke tıklayınız ya da şimdi buraya tıklayabilirsiniz. Bu kısımda makbuz bilgilerini bize gönderiyorsunuz. Ödemeiz yapılam ödemelerle karşılaştırılacaktır. Ödemeniz kısa bir süre içersinde onayladıktan sonra hesabınıza kredi eklenir ve bu durum e-posta ile size bildirilir.


Artık hesabınızda ders kredisi olduğuna göre menüden Dersler bölümüne tıklayarak arzu ettiğiniz dersi açtırabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için anasayfada Yeni ziyaretciler İçin Site Rehberi adlı videoyu izleyebilirsiniz. Anasyafaya gitmek için tıkla.

 

ZİRAAT BANKASI
FİNANS BANK
PTT BANK
İş Bankası
GARANTİ BANKASI
VAKIF BANK
DENİZ BANK
YAPIKREDİ BANKASI

 

 

 

 

 

 

E-Posta : info@internetteders.com